Son Dakika: Bu film salonları dolduracak mı? Sinema işletmecileri umutlarını ona bağladı | Video – HaberEvi Tüm Haberler

Bu yılın en çok merak edilen filmi vizyona girdi. Cristopher Nolan imzalı Tenet Türkiye’nim de dahil olduğu birçok ülkede seyircilerle buluştu. Koronavirüs salgını nedeniyle büyük kriz yaşamış, sinema salonu işletmecileri bu filme büyük umut bağladı. İşletmecilerin beklentisi, 225 milyon dolarlık bütçeye sahip film baştan sona salonların bitmiş dolması.

Ünlü Hollywood yıldızı Tom Cruıse da herkesin ilgiyle beklediği Tenet filmini izlemek için sinemaya gitti. Görevimiz risk 7’nin çekimleri için Londra’da olan Tom Cruıse, sinema salonuna gidiş anlarını kayda aldı.

Cruıse, “büyük film. Büyük ekran. Bayıldım” başlığıyla sosyal medyada paylaşım yaptı. Cruıse salgın önlemlerini aldı, onun gibi salondaki cümbür cemaat maskeliydi ve sosyal mesafeye dikkat etti. Salgın nedeniyle 3 defa ertelenen Tenet, çoğu ülkenin normalleşmesiyle birlikte vizyona girdi. Eleştirmenlerse film konusunda ikiye bölünmüş durumda.

Bir kısmı filmi “Nolan’ın bugüne kadar yapılmış en güzel eseri” olarak niteliyor. Bazı eleştirmenlere kadar de film anlaşılmayacak değin karışık.

sizin için www.haberevi.org sitesi özenle haber araştırıp yayınlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir