Son Dakika: “Benekli milyarder” onu da istedi | Video – HaberEvi Tüm Haberler

Siyasetçilerden, sporculara, oyunculardan, kraliyet ailesi üyelerine dek öyle fazla kişinin adı, ayrı nedenlerle de olsa bu skandalla anılmıştı. O isimlerin arasına, Amerikalı magazin figürü Parıs Hılton da eklendi.

Fuhuş ağı yönettiği ortaya çıkan ve hapishanede intihar eden pedofili milyarder Jeffrey Epsteın’in ortağı, “Gizleyn meksvel” isimli kadının, hemen şimdi 19 yaşındayken, Parıs Hılton’la tanıştığı, genç kadını, fuhuş ağına katılması için ikna etmeye çalıştığı bahis edildi.

O iddialar, “Meksvel”in arkadaşı ve İngiliz Gazeteci Christopher Mason’ın  hazırladığı, yeni belgesele dayandırıldı. Belgeselde Epstein ve Meksvel’in yürüttüğü düzenle ilgili, bir dizi çarpıcı gündemde geldi.

Belgesele kadar, “madam” lakaplı “Meksvel”, ABD sosyetesinin meşhur ismi Paris Hilton’ ile 2000 yılında bir partide tanışıyor. O dönem 19 yaşında olan Paris Hilton’u ilk gördüğünde, “Aman tanrım bu da kim? Jeffrey için harikulade biri olabilir. Beni onunla tanıştırın” diyor.

Meksvel’in, Epstein’ın ağına katılması için, bulduğu genç kızları milyarder finansçıyla yemeğe çıkardığı biliniyor. Ancak, Paris Hilton ile Epstein aralarında irtibat kurup kurmadığı ise demin bilinmiyor.

sizin için www.haberevi.org sitesi özenle haber araştırıp yayınlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir