Kandil mesajları | Resimli 2020 Mevlid Kandili mesajları anlamlı, yazılı ve uzun mesajlar – HaberEvi Tüm Haberler

İslam aleminin ve yakınlarının Mevlid Kandili’ni kutlamak isteyen kişiler resimli, yazılmış ve anlamlı mesaj paylaşımlarını sürdürüyor. İşte bugün paylaşılabilecek o mesajlara örnekler…

RESİMLİ MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI 2020 YAZILI VE UZUN MESAJLAR

Dualarımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun!

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, tüm duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

RESİMLİ MESAJLAR İÇİN TIKLAYINIZ…

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz okumuş olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında gizli, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, mevlitten iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Mevlid kandiliniz kutsal olsun…

İslam”ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Mevlid Kandiliniz kutsal olsun.

MEVLİD KANDİLİ ÖNEMİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun. Ümit ederiz ama bu mübarek gece, şiddet günler geçirdiğimiz; fakat gelecek namına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde baştan bir uyanışa vesile olur. Mevlid Kandiliniz kutsal olsun…

Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, heyecan tufanı ve şükür notaları ile örülmüş hoş insan, kandilin kutsal olsun.

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız dek güzel, umudunuz yarın değin yakın, yarınınız aşkınız dek mutlu, aşkınız Mevlid dek mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

 

sizin için www.haberevi.org sitesi özenle haber araştırıp yayınlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir