Fatma öğretmen böyle öldürülmüş – HaberEvi Tüm Haberler

Tuzla Postane Mahallesi Tarih Sokak’ta yaşamış 2 çocuk annesi tarih öğretmeni Fatma Kayıkci (40) geçtiğimiz cuma günü  kaybolmuş ertesi gün evine yakın bir ormanlık alanda cesedi bulunmuştu.

Soruşturmayı derinleştiren polis, çevredeki emniyet kameralarını inceledi. İncelenen görüntülerden birinde katil zanlısı F.A.’nın kameraya yansıdığı belirlendi. O görüntü de F.A.’nın, evden cesedin bulunduğu ağaçlık alana doğru tekerlekli bavulu çekerek ilerlediği görüldü.

Polis, bavulda Fatma öğretmenin cansız bedeninin bulunduğunu ve F.A.’nın evde öldürdüğü öğretmenin cesedinin ağaçlık alana bu şekilde götürdüğünü tespit etti.

Bavul, çöp konteynerinde bulundu

Cinayet zanlısının, Fatma öğretmenin cansız bedenini taşıdığı o bavul, olay yerine yakın olan bir çöp konteynerinde bulundu.  Fatma öğretmenin bulunan çantasındaki takriben 3 bin liranın da kayıp olduğu belirlendi.

Vücudunda 8 bıçak darbesi

Adli Tıp Kurumu’nda otopsisi yapılan tarih öğretmeni Fatma Kayıkci’nın vücudunun değişik yerlerinde toplam 8 bıçak darbesi olduğu belirtildi.

Ceza zanlısı başka suçlardan sabıkalı

öte yandan canice zanlısı F.A’nın başka suçlardan sabıkası olduğu böylece Kayıkci’nin yanına çalıştığı sırada sigortasının yapılmadığı öğrenildi.

sizin için www.haberevi.org sitesi özenle haber araştırıp yayınlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir