Dünyanın en ihtiyar yapış yapış ikizleri 68 yaşında yaşamını yitirdi | Video – HaberEvi Tüm Haberler

Dünyanın en ihtiyar yapış yapış ikizleri olan Ronnie ve Donnie Gaylon, 68 yaşında ABD’nin Ohio eyaletinin Dayton şehrinde hayatlarını kaybetti.

Yapış Yapış ikizler Donnie ve Ronnie Galyon, ABD’nin Ohio eyaletinde 28 Ekim 1951’de 11.5 kilo ağırlığında sağlıklı olarak dünyaya geldi. Doktorlar yapış yapış ikizleri tehlikesiz bir şekilde ayırmanın bir yolunu bulmaya çalışırken, hayatlarının birincil iki yılını hastanede geçirdiler.

Yapış Yapış ikizlerin ameliyattan sağ çıkacağına dair bir garantinin olmadığı söylendiğinde, aile çocuklarının ameliyat olmalarına izin vermedi.

68 yıl boyunca yüz yüze yaşamış yapışık ikizlerin herkes ayrı yürek ve midelerle doğdu. Kendi kol ve bacakları ile hareket ederek yaşamlarını sürdürdü. Donnie ve Ronnie Galyon, 2014 yılında 63 yaşına geldiklerinde dünyanın en uzun yaşamış yapışık ikizleri olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

37 YIL SİRKTE ÇALIŞTILAR

68 yaşında ölen yapış yapış ikizler hayatlarının son on yılını farklı alanlara yönlendirilmiş sıhhat sorunlarından nedeniyle yatakta geçirdikleri belirtildi.

Yapış Yapış ikizler, doğduklarında annesi onları reddederek bırakıp gittiği, babaları ve üvey anneleri göre hayatta kalmaları sağlanan ikiz kardeşlerin, hastane faturalarını ödemek ve dokuz kardeşlerine desteklemek için üç yaşından itibaren 37 yıl her tarafında sirk gösterilerinde çalıştıktan sonradan 1991 yılında emekli oldukları açıklama edildi.

sizin için www.haberevi.org sitesi özenle haber araştırıp yayınlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir