Cumhuriyet Bayramı mesajları resimli, yazılı, sözlü 29 Ekim 2020 mesajı – HaberEvi Tüm Haberler

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı her yıl aynı tarihte büyük coşkuyla kutlanıyor. Bu sene pandemi nedeniyle kutlamaların farklı şekilde gerçekleştirilmesi planlanırken sosyal ağ üzerinden cumhuriyeti anmak isteyen binlerce birey en güzel mesajları paylaşmayı sürdürüyor. İşte 29 Ekim’de herkesin kolaylıkla paylaşabileceği o mesajlar…

CUMHURİYET BAYRAMI MESAJLARI VE ATATÜRK’ÜN SÖZLERİ

EğiImez başımıza taç yaptık hürriyeti, zaferIe kaIbimize yazdık Cumhuriyeti… 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun!

Cumhuriyetimizin yıldönümünü kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Cumhuriyetimizi kuruluş felsefesindeki hedeflere ulaştırmamızın da mümkün olacağını betimlemek isterim. Bu duygularla, bütün milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, bütün şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

RESİMLİ 29 EKİM MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bu hoş ülkeyi kuran ve bu hoş günü bizlere hediye eden Gazi Mustafa Kemal ve tabanca arkadaşlarını rahmetle anıyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun!

“Baylar yarın cumhuriyeti kuruyoruz” diyen bir milletin torunları olduğum için kibir duyuyor Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun. Atam’a ve silah arkadaşlarına şükran ve minnet ile… 100. yılımıza sayılı seneler kala tarih destanını tekrar yazar tüm gazilerimizi rahmetle anıyorum. CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN… Bu tarihi gün, bizi biz yapan iki taraflı değerlerimiz civarda her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun… Cumhuriyet us, karoser ve bilim bakımından enerjik koruyucular ister. Bayramımız kutlu olsun! 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! Ne mutlu Türküm diyene! 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutlar ülkece daha hoş günler görmeyi dilerim…

sizin için www.haberevi.org sitesi özenle haber araştırıp yayınlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir