Boşanmak istemeyen bayan, kocası ve akrabaları tarafından dövüldü | Video – HaberEvi Tüm Haberler

Batman merkeze alt Çamlıtepe Mahallesi’nde yaşanan olayda, 4 çocuk annesi Zahide A.’ya,

4 yıldır öbür yaşadığı eşi M.A. boşanma davası açtı. Ancak Zahide A., boşanmaya yanaşmadı. İddiaya tarafından boşanamadığı için şahlanmış olan koca M.A., geçen cumartesi akşamı akrabaları ile birlikte Zahide A. ve çocuklarına saldırdı. Cadde ortasındaki saldırıda anne ve çocukları aralarında kadınların da bulunduğu grup kadar darbedildi. 

Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde yere düşürülen Zahide A., bir bayan kadar saçı çekilerek sürüklenmeye çalışılıyor. M.A. da karnına tekme atıyor.

Vatandaşlar göre kurtarılan Zahide A. çocukları ile birlikte polise şikayetçi olarak, koruma başvurusunda bulundu.

Senelerdir eşinden ve ailesinden kuvvet gördüğünü iddia eden Zahide A. “Çocuklarım büyüdü. Çocuklarımı okutmak istedim, müsade vermediler. Çocuklarımı kötü işlerine makine edebilmek için ellerinden geleni yaptılar. Eşim paha biçilemez servete sahip. Bütün mülk varlığını dolambaçlı yollardan başkasının adına vermişler. Bizi mağdur ettiler. Dört yıldan beridir tedbir kararımız var. Darbedildiğim için şikayette bulundum. Çocuklarımı okula gönderdim diye her zaman şiddete uğradım. Boşanmadım diye, çocuklarımı terk etmedim diye her gün saldırıya uğruyoruz. Yardım istiyorum. Benim ve çocuklarımın can güvenliği değil. Her gün ölümle tehdit ediliyoruz. Önceki akşam, eşim ve ailesi bize kapan kurdu. Beni darbettiler. Beni korumaya çalışan çocuklarıma da saldırdılar. Sürekli ölümle korkutma ediyorlar. Boşanmamı istiyorlar. Bütün komşular ve çevredeki cümbür cemaat biliyor. Ölmek istemiyoruz. Her şikayet edişimizde her zaman üzerimize geliyorlar” dedi.

sizin için www.haberevi.org sitesi özenle haber araştırıp yayınlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir