Baht Topu sonuçları emin oldu! 1 Kasım Şans Topu bilet sorgulama ekranı! Bugünkü Şans Topu sonuçları! – HaberEvi Tüm Haberler

Baht Topu çekilişi 1 Kasım akşamı gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube adresinden canlı yayınlandı. İşte kazandıran rakamlar…

1 Kasım Baht Topu Çekiliş Sonuçları

Varlıklı olma hayali kuran birçok insan Baht Topu çekilişini merak ediyor. 1 Kasım 2020 Kısmet Topu çekiliş sonuçları açıklandı.

İşte kazandıran rakamlar:

3-5-9-29-34-2

5f9ef569bf21441d545384f3

Şans Topu sonuçları bilet sorgulama ekranı

Kısmet Topu oynayan cümbür cemaat bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları denetleme edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz.
https://www.millipiyangoonline.com/sans-topu

Talih Topu Çekilişi saat kaçta?

Merakla beklenen Talih Topu çekilişi 1 Kasım Pazar (bu akşam) saat 20:00’de yapıldı. Çekiliş Ulusal Piyango Online’ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Kısmet Topu çekilişine dair bütün detaylar burada olacak.

Baht Topu oynamanın kuralları neler?

Kısmet topu çok yakında Millipiyangoonline.com’da,.

Yenilenen Şans Topu’nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üstteki bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 parça başına işaretlenir.

Bir ya da birden pozitif sütun oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Bütün çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Talih’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun olarak organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle resmileşmiş olan ve ŞANS MERKEZİ adı bahşedilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen cümbür cemaat çekilişe katılabiliyor.

sizin için www.haberevi.org sitesi özenle haber araştırıp yayınlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir