Annesinin cesedi evdeyken parti yaptı | Video – HaberEvi Tüm Haberler

Defineciler Aralık 2019’da İstanbul Arnavutköy’deki ormanda 39 yaşındaki Melahat İsbir’in cansız bedenini buldular.

İspir, iki evlilik yapmıştı. İlk evliliğinden olan 21 yaşındaki oğlu Batuhan Ünal ile yaşıyor, bir dokuma fabrikasında çalışıyordu.

BATUHAN ÜNAL: ANNEMİ BİR ADAMLA YAKALADIM

Bakırköy 21’inci Ağır Cinayet Mahkemesi’nde görülen birincil duruşmada savunma yapan esir sanık Batuhan Ünal şunları anlattı:

“Evde annemi bir erkekle uygunsuz vaziyette gördüm. Evden ayrıldım, birkaç saat daha sonra eşyalarımı toplamak için geri döndüm. Babamla yaşayacağımı söyledim. ‘Baban gibi korkak mı olacaksın’ dedi. Hem uygunsuz ilişkiye girip ayrıca de böyle konuşmaya hakkı olmadığını söylediğimde ‘40 yaşında kadınım, ne yapacağımı sana mı soracağım’ dedi, tokat attı. Annem olmasından utandığımı söyledim. Babamla ilgili fena sözler söyleyince sinirlenip ayakkabılıktaki cazibeli alıp kendisine vurdum. Öldürme amacım yoktu. Annemi battaniyeye sarıp evi temizledim. Karoser birkaç gün bu şekilde evde kaldı. Arkadaşım Furkan ile gömdük. Yaşadıklarımın göz önüne alınmasını istek ederim.”

Melahat İsbir’in ağabeyi Fatih İsbir ise ifadesinde “Melahat, oğlunu çok severdi. İkinci evliliğini onun için bitirdi. Bir başkasıyla ilişkisi yoktu” dedi.

Dayı Fatih İspir, yeğeninin bu paylaşımları sildiğini açıklama ederek şikayetçi olduğunu belirtti. Mahkeme heyeti, dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

sizin için www.haberevi.org sitesi özenle haber araştırıp yayınlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir