10 yaşındaki çocuğa öldüresiye dayak – HaberEvi Tüm Haberler

Alınan bilgilere göre olay, ilçenin Erginler Mahallesi’nde meydana geldi. Arazide yer alan 5. sınıf öğrencisi Mert Akdemir, yemek yemek yediği esnada ardındaki gelen ve yaşça kendisinden büyük olan B.D. kadar dövüldüğü belirtildi. Kafasında çoğu yarık oluşan ve sırtında darp izleri yer alan Mert Akdemir, hemencecik hastaneye kaldırıldı. Vuran kişinin babası tarafından hastaneye götürülerek ilk müdahalesi yapılan Akdemir, hala üzerindeki şoku atamıyor.

“ÇOCUĞU RESMI OLARAK ÖLDÜRMÜŞLER”

Babasını hastaneye götürürken oğluyla raslantı denk geldiğini belirten baba Dilaver Akdemir, “Oğlum ne oldu sana diye sorduğumda ilk olarak bana düştüğünü söyledi. Vuran çocuğun babası oğlumu hastaneye getirmiş. Bana ‘senin çocuğun kayalıklardan düşmüş’ dedi. Çocuğu resmen öldürmüşler. Doktorlar da inanmamış” dedi.

“BANA DA GÖZDAĞI VERİYOR”

Çocuğunun korkutulduğunu da iddia eden baba Akdemir, “Çocuğuma ‘eğer sen beni dövmüşler dersen seni alıp bir daha ailene göstermezler’ demişler. Ben şikayetçiyim. Bugün benim çocuğumun başına geldi, yarın başkasının başına gelmesin. Adam bana da tehdit etme veriyor. Ne gerekiyorsa yapılmasını istiyorum. Çocuğum ölümden dönmüş, eğer çobanlar olmasaydı bugün çocuğum yanımda olmazdı. Bunların cezalandırılmasını istiyorum. Dışarıya gezmelerine gönlüm razı değil” ifadelerini kullandı.

5fa903fd70380e0bb095302a

sizin için www.haberevi.org sitesi özenle haber araştırıp yayınlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir